Forest Garden


Strona GłównaForest Garden to firma tworząca architekturę ogrodową, głównie meble i altany ogrodowe, które budujemy z bali i konarów drzew liściastych szlachetnych gatunków jak dąb i jesion.

Nasze wyroby w znacznej mierze podlegają ręcznej obróbce bez użycia maszyn, co nadaje im niepowtarzalny i w pełni naturalny wygląd. Wkładamy wiele wysiłku i czasu na podkreślenie naturalnego piękna drewna, dzięki czemu nasze realizacje zadziwiają dbałością o detale i gładkością powierzchni stanowiąc jednocześnie bardzo mocne i solidne konstrukcje, które są ozdobą każdej posesji.

Podejmujemy też prace ciesielsko - budowlane, jak budowa wiat, zadaszeń czy garaży drewnianych z drewna sosnowego, ogrodzenia drewniane, drobne prace brukarskie i murarskie. Nie stronimy od trudnych i nowych wyzwań, potrafimy z kawałka terenu stworzyć przytulny i stylowy zakątek w którym z przyjemnością każdy spędzi odrobinę wolnego czasu. Realizując dany projekt dążymy do kompleksowej obsługi i pełnej satysfakcji klienta.Szukasz wykonawcy do zrealizowania swoich wizji? Nie masz pomysłu na swój rekreacyjny zakątek, drewniany garaż lub gospodarczy skład na narzędzia? Napisz lub zadzwoń, z naszą pomocą zrealizujesz swoje plany i uzyskasz wyjątkowy efekt.


© Przemysław Siedlecki 2015